Sérum na pleť - Vôňa - Svieža

Čo je pleťové sérum? Ide o produkt, ktorý sa do pokožky veľmi rýchlo vstrebáva a je doslova nabitý účinnými látkami! Je to prírodný alebo bio kozmetický produkt, ktorý je určený na extra starostlivosť o vašu pokožku. Jeho výhodou je, že sa používa veľmi jednoducho, má rýchly účinok a okrem výživných látok poskytuje pokožke aj dokonalú hydratáciu. 

Takže čo nezvládnu pleťové krémy, to určite zvládnu pleťové séra! Tie totiž majú mimoriadne vysoký obsah účinných látok ako sú napríklad vitamíny C, A, E, minerály, či antioxidanty. Preto sú pleťové séra určené pre všetkých, ktorí chcú svojej pokožke dopriať intenzívnu starostlivosť. Stačí ich naniesť na pleť, jemne vmasírovať a tešiť sa z ich pozitívnych účinkov v podobe zdravej a žiarivo krásnej pokožky. Aké sérum na pleť si u nás môžete vybrať? 

A mnoho iných kvalitných pleťový sér s cennými zložkami rastlinného pôvodu. Pleťové sérum si vždy vyberajte podľa typu pokožky a problémov, ktoré s pleťou máte. To vám zaručí dokonalé výsledky v podobe zdravej pokožky. 

Zaraďte pleťové sérum do svojej kozmetickej rutiny

Prečo sa oplatí zaradiť pleťové sérum do pravidelnej starostlivosti o pokožku? Pretože výrazne zlepšuje a podporuje účinok bežnej starostlivosti o pleť. Účinky pleťových sér na pokožke zbadáte veľmi rýchlo, keďže koncentrácia výživných zložiek a antioxidantov v pleťových sérach je veľmi vysoká. Stačí tak pridať jeden produkt – pleťové sérum – do vašej kozmetickej rutiny a výsledky sa dostavia takmer okamžite. Sérum používajte na vyčistenú a odlíčenú pleť.