Neváhajte využiť naše poradenstvo v oblasti kozmetiky, aromaterapie a ekodrogérie. Poradíme a odporučíme výrobok vhodný presne pre vás a váš prípadný problém.

4 dôvody prečo vám dobre poradíme

1. vašou poradkyňou je Gabriela Dzurková Štofová, majiteľka tohto internetového obchodu, ktorá absolvovala rôzne kurzy Aromaterapie a získala nasledujúce certikáty:

Certifikát aromaterapie

certifikát o ukončení kurzu a preukázania kvalifikovaných vedomostí a schopností v odbore aromaterapia vydaný členom The Open International University of the Complementary Medicine

Certifikát aromaterapie

certifikát o absolvovaní Základného kurzu Aromaterapie vydaný spoločnosťou M+H Slovakia, s. r. o. , výhradného distribútora biokozmetiky Saloos naturcosmetics.

2. 80% tovaru sme sami vyskúšali a denne používame výrobky z našej ponuky. Týmto sa môže pochváliť máloktorý eshop s biokozmetikou :­)

3.  naši zákazníci nám radi poskytujú informácie ako boli s výrobkom spokojní a ako ho používajú, takže tieto skúsenosti radi posunieme ďalej.

4. sme v kontakte s mnohými výrobcami takže máme o produktoch mnoho informácií a ak požadovanú informáciu nemáme, vieme sa spýtať priamo výrobcu.

Neváhajte a kontaktujte nás:

Poradíme vám

Poradíme vám

o prírodnej kozmetike vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 60€

Overené našimi zákazníkmi

Keby všetko fungovalo tak ako tento obchod, mali by sme sa výborne.

Anna, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Verfied by Visa Visa electron Visa Mastercard electronic Mastercard Secure Code Mastercard Maestro Gopay