Poradíme vám

Neváhajte využiť naše poradenstvo v oblasti kozmetiky, aromaterapie a ekodrogérie. Poradíme a odporučíme výrobok vhodný presne pre vás a váš prípadný problém.

4 dôvody prečo vám dobre poradíme

1. vašou poradkyňou je Gabriela Dzurková Štofová, majiteľka tohto internetového obchodu, ktorá absolvovala rôzne kurzy Aromaterapie a získala nasledujúce certikáty:

Certifikát aromaterapie

certifikát o ukončení kurzu a preukázania kvalifikovaných vedomostí a schopností v odbore aromaterapia vydaný členom The Open International University of the Complementary Medicine

Certifikát aromaterapie

certifikát o absolvovaní Základného kurzu Aromaterapie vydaný spoločnosťou M+H Slovakia, s. r. o. , výhradného distribútora biokozmetiky Saloos naturcosmetics.

2. 80% tovaru sme sami vyskúšali a denne používame výrobky z našej ponuky. Týmto sa môže pochváliť máloktorý eshop s biokozmetikou :­)

3.  naši zákazníci nám radi poskytujú informácie ako boli s výrobkom spokojní a ako ho používajú, takže tieto skúsenosti radi posunieme ďalej.

4. sme v kontakte s mnohými výrobcami takže máme o produktoch mnoho informácií a ak požadovanú informáciu nemáme, vieme sa spýtať priamo výrobcu.

Neváhajte a kontaktujte nás: