Pleťové sérum proti vráskam

Túžite mať mladistvú pleť čo najdlhšie? Chcete predchádzať tvorbe vrások? Hľadáte to najlepšie sérum proti vráskam? V tom prípade si určite vyberiete pleťové sérum proti vráskam z našej ponuky. Naše pleťové séra sú plné vzácnych rastlinných zložiek a neobsahujú dráždivé chemické zložky. 

Čo je pleťové sérum proti vráskam

Séra na vrásky sú kozmetické produkty, ktoré obsahujú vysokú koncentráciu účinných látok. Ide o látky, ktoré bojujú proti vráskam a starajú sa o omladenie pleti, ako: 

  • Vitamín E – známy ako vitamín mladosti. Pre pleť bez vrások je nevyhnutný. 
  • Vitamín C – silný antioxidant, ktorý sa stará o mladistvý a zdravý vzhľad pokožky. 
  • Kyselina hyalurónová – zabezpečuje pleti potrebnú hydratáciu. 
  • Retinol – má antioxidačné účinky, podporuje tvorbu kolagénu a zbavuje pleť odumretých buniek. 
  • Betulín – liečivý extrakt z brezovej kôry. 
  • Rastlinné olejearganový, petržlenový, šípkový a ďalšie, ktoré obsahujú množstvo vitamínov a mastných kyselín a pomáhajú pleti k mladistvému vzhľadu. 
  • Esenciálne oleje – napr. olej z marockého harmančeka, ktorý bojuje proti starnutiu pleti. 

Pre koho sú séra na vrásky vhodné? 

Naše séra na vrásky sú vhodné pre všetky typy pleti. Vyberte si z ponuky sérum, ktoré vám najviac vyhovuje svojim zložením. Či už to bude sérum s obsahom Aloe vera, s vitamínom C alebo antibakteriálne sérum proti vráskam

Ako zaradiť sérum na vrásky do starostlivosti o pleť? 

Sérum na očné vrásky, vrásky v dekolte a na pokožke celej tváre, je vhodné zaradiť do pravidelnej starostlivosti o pokožku čo najskôr. Aj keď v dvadsiatke to nepovažujete za dôležité, s pribúdajúcimi rokmi by ste sérum mali začať používať, a to najneskôr v tridsiatke. Sérum na vrásky aplikujte do vyčistenej pokožky raz denne.