Ako nakupovať

Ako pridám recenziu k produktu?

Pre pridanie recenzie k produktu sa musíte prihlásiť do svojho zákazníckeho účtu.


Upozornenie na hodnotenie tovaru

Po prihlásení uvidíte v pravom hornom rohu výzvu na pridanie hodnotenia k produktu. Hodnotenia k zakúpeným produktom môžete pridávať ihneď po zakúpení.


Hodnotenie tovaru hviezdičkami

Vo vašom zákazníckom účte kliknite na záložku hodnotenie, tam uvidíte tovar, ktorý môžete hodnotiť. Kliknite na počet hviezičiek, koľko ich chcete priradiť konkrétnemu produktu.


Napísanie hodnotenia produktu

Po pridaní hviezdičiek budete presmerovaný na stránku, kde môžete napísať recenziu. Napíšte čo sa vám na produkte páčilo, ale aj aké mal produkt zápory. Ak si neželáte recenziu zverejniť pod vlastným menom, môžete si vytvoriť prezývku. Po uložení, bude recenzia odoslaná na schválenie administrátorovi. Recenzie podliehajú schváleniu, nakoľko veľmi často sa do recenzií dostáva spam, alebo zákazníčky píšu do recenzii veci ktoré tam nepatria (napr. často sa cez recenzie niečo pýtajú, v recenziách sa však nedá odpovedať, na to slúžia diskusie). Za každé hodnotenie hviezdičkami získavate 1 bod do vernostného bodového systému, za každé napísanie recenzie tiež získava 1 bod.


Ako si uplatním zľavový kupón?


Ako si uplatniť zľavový kupón

Zľavový kupón si môžete uplatniť v nákupnom košíku, dole pod výpisom produktov je zaškrtávacie políčko "Uplatniť zľavový kupón". Toto políčko musíte zaškrtnúť.


Vpíšte do políčka zľavový kód

Po zaškrtnutí sa objaví nové pole, kde musíte vpísať svoj zľavový kód.