Ebooky zadarmo


7 rastlinných olejov, ktoré zachovajú zdravú pokožku počas celého leta

7 rastlinných olejov, ktoré zachovajú zdravú pokožku počas celého leta

S letom prichádza zmena starostlivosti o pokožku, tvár a vlasy. Je nutné pravidelne hydratovať a to nie len zvnútra zvýšeným pitným režimom, ale aj zvonku, používaním kvalitnej prírodnej kozmetiky. Najideálnejšie sa javia rastlinné oleje. Prehľad tých najlepších nájdete v e-booku "7 rastlinných olejov, ktoré zachovajú zdravú pokožku počas celého leta".


12 prísad do masiek pre mastnú a problematickú pleť

12 prísad do masiek na mastnú a problematickú pleť

E-book vám ponúka návody k príprave domácich masiek pre zmiešanú a mastnú pleť, ktoré si poľahky pripravíte sama. Keďže každá pleť je iná, nájdete v e-booku "12 prísad do masiek na mastnú a problematickú pleť" i popis účinku jednotlivých zložiek, ktorý vám pomôže vytvoriť si  vlastnú masku presne podľa potrieb vašej pleti. 


Arómaterapia a Valentín

Arómaterapia a Valentín

Valentín nám pomaly klope na dvere a začínajú nás trápiť myšlienky aký výnimočný darček pre svojho partnera vymyslíme. Veď kedy im môžeme preukázať, že nám na nich záleží ak nie v tento sviatok zaľúbených. Spoločne strávený čas, kedy sa venujete len jeden druhému môže znova naštartovať váš vzťah. Taktiež možnosť trochu zvádzať tú svoju polovičku a vyskúšať si jej reakcie (ktoré budú pravdepodobne pozitívne) vám pomôžu zdvihnúť si sebavedomie.


Jarné povzbudenie tela a mysle s pomarančom

Jarné povzbudenie tela a mysle s pomarančom

Predstavujeme vám éterický olej Pomaranč (EO Pomaranč), ktorý vás v tieto prichádzajúce jarné dni optimistický naladí. Jarná únava a depresia nemajú šancu a okrem toho s jeho pomocou podporíte detoxikáciu.


Ebook zadarmo: arómaterapia a nachladnutie

Arómaterapia a nachladnutie

Príchod jesene a zimy sprevádza chladné a daždivé počasie, ktoré v nás vyvoláva rôzne chorobné stavy ako nachladenie, kašeľ alebo nebodaj chrípku. Ako si pomôcť prírodnou cestou? Jedným z riešení môže byť arómaterapia.