Kto sme, ako sme začali a prečo robíme to čo robíme....

Som Gabriela Dzurková Štofová, majiteľka intenetového obchodu Bionatural. Spolu so svojim manželom sme v roku 2009 spoločnými silami založili a rozbehli tento internetový obchod.

Obaja pochádzame z Michaloviec na východe Slovenska a v roku 2001 sme z ekonomických dôvodov odišli pracovať tam, kde väčšina východniarov – do Bratislavy. Počas tohto úžasného obdobia sme zbierali skúsenosti z rôznych pracovných pozícií, ktoré sme neskôr využili v riadení tohto obchodu.

Obaja sme dospeli k bodu, kedy sme si uvedomili, že rušným veľkomestským spôsobom žiť nechceme a nevyhovuje nám stále dosahovať stále viac a viac. Boli sme vyčerpaní i keď sme mali dobré pozície ako i veľmi dobrý príjem, ale stále nás to nenapĺňalo.

S týmto obdobím bolo spojené i získavanie informácii o bio a eko produktoch ako i celej myšlienky okolo udržateľnosti prírodných zdrojov. Myšlienka, že je možné fungovať bez toho, aby sme devastovali okolie i seba ma nadchla a rozhodla som sa vyskúšať bio produkty. Moje prvé skúsenosti s biokozmetikou a bio potravinami boli pozitívne, ale vo väčšine obchodov bol prevažne rovnaký sortiment. Z toho vznika myšlienka pokúsiť sa priniesť nové zahraničné produkty k nám na Slovensko.

Doslova od piky sme začali budovať tento eshop. Všetko sme sa učili robiť sami, nepomáhala nám žiadna firma. Manžel sa samoštúdiom naučil robiť webdizajn ako i internetový marketing a musím povedať, že som naň hrdá. Dokázal sa sám vypracovať a práca ho neskutočne baví.

Následne sme sa presťahovali na vidiek do Zavaru pri Trnave, kde sme ešte stále popri práci zabezpečovali chod tohto eshopu a zasielali objednávky priamo z nášho bytu. Keď som otehotnela urobili sme spoločné rozhodnutie vrátiť sa späť do Michaloviec, kde bude náš potomok obklopený rodinou a kde je život trošku pomalší ale ľudia majú na seba čas. Zároveň sme odišli z našich zamestnaní, zanechali istotu a vrhli sa v ústrety dobrodružstvu.

A zatiaľ neľutujeme. Momentálne robíme to čo nás baví a napĺňa, čo je vidieť i na tomto obchode. Robíme ho s láskou a so zaujatím. Sme zvedaví a stále sa niečo učíme a vzdelávame i našich zákazníkov a zákazníčky. Robí nám radosť ak sa nový produkt uchytí a dostávame výbornú spätnú väzbu na výrobky ako i na samotný obchod.

Spolu s vami tvoríme jednotlivé stránky a vaše podnety nám pomáhajú stále zlepšovať fungovanie eshopu Bionatural.

Ďakujeme...

Poradíme vám

Poradíme vám

o prírodnej kozmetike vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 60€

Overené našimi zákazníkmi

Obchod ponúka mnoho výhod - za najväčšiu považujem so svojou rodinou veľmi dobrú komunikáciu. Ohromnou výhodou je podrobný popis vlastností a účinkov predávaných výrobkov - veľmi to pomôže pri rozhodovaní. Vynikajúce dopravné služby.

Mrko, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Verfied by Visa Visa electron Visa Mastercard electronic Mastercard Secure Code Mastercard Maestro Gopay