Ako ušetriť pri nákupe biokozmetiky

Ako ušetriť pri nákupe biokozmetiky

Nákup biokozmetiky na internete je čoraz populárnejšie a nie je to nič prekvapujúce. Výber je veľký, na internete nájdete všetky potrebné informácie, recenzie, rady a odporúčania. Viete, ako jednoducho ušetríte pri nákupe biokozmetiky?

Viete, čo je to cashback?

Slovo Cashback znie možno veľmi exoticky, ale v skutočnosti sa za ním neskrýva žiadna veda. Naopak, je to veľmi jednoduché a vďaka rôznym portálom môžete získať späť peniaze za váš online nákup. Cashback funguje tak, že v nejakom obchodíku s biokozmetikou si urobíte nákup, zaplatíte zaň a po nejakom čase vám vrátia späť istú čiastku.

Portálov je u nás viacero a v každom z nich nájdete rôzne e-shopy, kde jednoducho zaplatíte za svoju obľúbenú biokozmetiku a po pár týždňoch vám na bankový účet pošlú peniaze. Nákupy prírodnej kozmetiky tak nikdy neboli výhodnejšie, pretože ušetriť môžete dosť na to, aby ste si kúpili niečo iné. Povedzte o tom celej svojej rodine, možno o tom ešte nepočuli.

Zľavové kupóny a akcie sú veľmi obľúbené

Počuli ste už o stránkach, kde nájdete zľavové kupóny a nakupovať môžete za výhodný peniaz v mnohých e-shopoch? Každá drobnosť poteší a vďaka zľavovým kupónom si môžete vychutnávať dopravu zadarmo, väčšiu zľavu na jeden nákup, množstevnú zľavu alebo nejaký hodnotný darček k nákupu, ktorý môžete darovať.

Na jednom mieste nájdete výhodné ponuky na zľavy, vďaka ktorým kúpite svoju obľúbenú biokozmetiku omnoho lacnejšie. Šetriť sa tak vyplatí, pretože okrem usporených eur môžete nakupovať výhodnejšie aj darčeky pre svojich najmilších a poznáte zaujímavé internetové obchody.

Pravidelné akcie ako zľava na celý košík, 1+1 produkt zadarmo, akcia na značku alebo typ produktu môžu motivovať každého na nákup, pretože sa to oplatí a biokozmetika je skutočne tou správnou voľbou.

Odoberajte newsletter, oplatí sa to

Newsletter je email, ktorý vám e-shop pošle v prípade, že ho naozaj chcete odoberať. To je výhoda oproti veľkým kamenným obchodom, ktoré posielajú papierové letáky, ktoré však tvoria zbytočný odpad a neraz skončia len tak pohodené na zemi.

Tento email nie je len taký obyčajný, pretože vďaka nemu sa dozviete o aktuálnych akciách, zľavách, výpredajoch alebo novinkách. Niekedy vám príde jeden za týždeň, inokedy jeden za mesiac. Emaily vás oboznámia o tom, čo nové v obchode s biokozmetikou a kedy sa naozaj oplatí nakupovať. Príjemným bonusom je väčšinou aj zľava na prvý nákup pre nových zákazníkov a narodeninová zľava pre verných zákazníkov.

A ak vás to nebude baviť, z odberu newslettera sa len odhlásite. Na stránke Bridge Ecommerce magazine nájdete články, podcasty a videá a dozviete sa tak, ako to funguje v eshopoch a vo svete marketingu.

foto: pixabay.com


Gabriela Dzurková Štofová
Gabriela Dzurková Štofová
Fanatička do prírodnej kozmetiky a majiteľka eshopu BIOnatural.