Buďte krásna zvonku aj zvnútra!

Buďte krásna zvonku aj zvnútra!

Krása – je pominuteľná, relatívna a nemusíte ju nikdy dosiahnuť. Je to však veľmi individuálne, čo človek považuje za krásne. Ako sa hovorí, „100 ľudí 100 chutí.“ Platí to aj v tomto prípade, kedy jednoducho nie každý a každá z Vás vníma toho istého človeka za krásneho. V prvom rade musíte byť spokojná či spokojný Vy.

Byť krásna či krásny si vyžaduje...

Predovšetkým veľa driny a používanie vhodných doplnkov a prostriedkov, ktoré budú mať pozitívne účinky na Vaše telo, pleť, vlasy či čokoľvek viditeľné na Vás. Drina sa myslí najmä v tom slova zmysle, že musíte vynaložiť množstvo energie na cvičenie či udržovanie si svojej váhy a postavy, s ktorou nie vždy budete spokojní a na ktorej budete neustále vidieť množstvo chýb. Okrem takejto fyzickej aktivity je dôležité používanie produktov na telo, ktoré majú skvelé zloženie, predovšetkým založené na prírodnej báze. Prírodné zloženie zabezpečí, že produkt je vhodný aj na citlivejšiu pokožku. Rôzne chemické prvky v telovej, pleťovej či vlasovej kozmetike sú pre mnohých nežiadúce a časom je to vidieť aj na ich upadajúcej kráse. Dôležité je teda používanie kvalitnej kozmetiky, a to za každých okolností. Okrem fyzickej námahy a kozmetiky, ktorá má skvelé zloženie, je tu však aj niečo iné.

Očistite telo od toxínov

Vonkajšia krása akosi nestačí. Nie vždy dokážete zamaskovať množstvo toxínov v tele tým, že budete používať kvalitné prípravky. Raz za čas totiž potrebujete, aby ste telo vyčistili od toxických látok a boli tak krásni aj zvnútra. Na to, aby ste mohli telo detoxikovať, potrebujete dostatok enzýmov a tiež aj dostatok pomocných látok, ktoré zlepšujú proces detoxikácie tela. Takáto detoxikácia je vhodná najmä po lete a to pred zimným obdobím. Znamená to teda, že práve teraz je ideálny čas na očistu organizmu. Mali by ste predovšetkým zmeniť Vašu stravu a snažiť sa jesť dostatok zeleniny a ovocia. Detoxikáciu môžete podporiť napríklad aj chlorellou či zeleným jačmeňom. Chlorella ako zelená riasa skvele podporuje očistu organizmu, pričom ideálnym pomocníkom je aj spomenutý mladý zelený jačmeň.


Gabriela Dzurková Štofová
Gabriela Dzurková Štofová
Fanatička do prírodnej kozmetiky a majiteľka eshopu BIOnatural.