Certifikáty


Cosmos organic certifikat

BDIH COSMOS Organic

COSMOS je európskym certifikátom ktorý sa riadi normou vytvorenou podľa stanov piatich členov.


Certifikát Vegan

Certifikát Vegan

Ochranná známka Vegan udeľovaná britskou neziskovou organizáciou Vegan Society. Produkt, ktorý nesie známku Vegan zaručuje, že výrobok nebol testovany na zvieratách a neobsahuje žiadne živočíšne súčasti a je vyrobený podľa štandardu Vegan 'Animal-free' Standards.


Certifikát Organic Soil Association

Certifikát Organic Soil Association

Organic Soil Association je špeciálna certifikácia, ktorá vyžaduje plnenie veľmi prísnych podmienok. Podmienkou získánia certifikátu je použitie bio certifikovaných surovín.


Certifikát Leaping Bunny

Certifikát LEAPING BUNNY (HCS)

Certifikát označuje kozmetiku, ktorá nebola testovaná na zvieratách. Všetky certifikáty pre biokozmetiku majú túto podmienku automaticky zahrnutú vo svojich certifikačných podmienkach.


Certifikát Ecocert

Certifikát Ecocert

Používa sa na certifikáciu produktov obsahujúcich suroviny z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a tiež uvádza, koľko percent surovín vo výrobku je prírodného, ekologického,a bio pôvodu.


Certifikáty CPK

Certifikáty CPK

Označenie CPK nájdete len na výrobkoch, ktoré obsahujú čisto prírodné suroviny a biosuroviny z ekologického poľnohospodárstva alebo voľného zberu.Štandardy CPK bio pre prírodnú biokozmetiku vychádzajú z renomovanej medzinárodnej certifikácie Ecocert.


BDIH certifikát

BDIH certifikát

Značka Nemeckej obchodnej a priemyselnej komory garantuje, že suroviny pochádzajú len z ekologického poľnohospodárstva a sú dôkladne spracované.