Zásielkovňa

Zásielkovňa

Zásielkovňa je služba, s ktorou si môžete osobne vyzdvihnúť svoj balíčke v obchode alebo firme vo svojom meste. Cena za odoslanie balíčka cez Zásielkovňu stojí 2,1€ (viac informácií v Doprave a platbe). Pobočky Zásielkovňe sa nachádzajú po celom slovensku, je ich približne 100, počet pobočiek sa neustále zvyšuje. Zoznam všetkých pobočiek, tzv. Z-point, nájdete na stránkach Zásielkovne. Výhodou tejto služby je že čas a miesto vyzdvihnutia si vyberiete vy, stačí si len pri objednávaní vybrať svoju pobočku.

Na vyzdvihnutie svojho balíčka z pobočky zásielkovne máte 7 dní. Po uplynutí 7-mich dní sa balíček vracia eshopu, z ktorého ste si tovar objednali.

Ako zistím že môj balíček je už na pobočke?

Po objednaní tovaru z nášho eshopu vám príde email, kde bude link na sledovanie zásielky. Akonáhle príde zásielka na pobočku, príde vám email a SMS s informáciou že je balíček pripravený na vyzdvihnutie. V Emaile a SMS-ke budete mať heslo, ktoré je nutné nadiktovať obsluhe na pobočke, následne vám obsluha balíček vydá.

Ako za tovar môžem zaplatiť?

Zaplatiť môžete prevodom na účet alebo dobierkou v hotovosti na svojej pobočke zásielkovne. Pri platbe v hotovosti majte pri sebe príslušný obnos peňazí, na pobočkách nie je možné platiť kartou.

Zoznam všetkých pobočiek zásielkovne nájdete na tejto stránke.