DIY Jasmínovo-mangový tuhý masážny krém

Voňavé, krémové a hodvábne hladké. Dokonalá starostlivosť o vašu pokožku, ktorá navyše poteší zmysly! Také je toto jasmínovo-mangové masážne maslo, ktoré si jednoducho pripravíte vďaka nášmu DIY receptu.

Jasmínovo-mangový masážny krém

  1. Čo jasmínovo - mangový krém obsahuje?
  2. Postup
  3. Aké sú výhody tohto voňavého masážneho krému?

Čo jasmínovo – mangový masážny tuhý krém obsahuje?

  1. Bambucké maslo – je dokonalá starostlivosť o suchú a citlivú pleť. Zvlhčuje, upokojuje, chráni, regeneruje a navracia pokožke elasticitu.
  2. Mangové maslo – je taktiež vynikajúce pre suchú pleť. Navyše, postará sa aj o pokožku s ekzémom alebo psoriázou.
  3. Éterický olej jasmín – je to éterický olej s bohatou kvetinovou vôňou, ktorý na pleť pôsobí hojivo a protizápalovo. Je taktiež ideálny pre suchú, citlivú a zrelú pleť.

Pripravte si ingrediencie:

  • 50 g bambuckého masla
  • 15 g mangového masla
  • Zopár kvapiek éterického oleja jasmín

Postup

Vo vodnom kúpeli roztopte bambucké a mangove maslo. Na 3 minúty vložte do mrazničky, kým zmes nezačne mierne tuhnúť. Potom pridajte éterický olej jasmín a zamiešajte. Nalejte do silikónovej formy. Nechajte stuhnúť pri izbovej teplote. Krémové masážne maslo skladujte v sklenenej nádobe.

Aké sú výhody tohto voňavého masážneho tuhého krému?

Okrem nádhernej vône a bohatej hydratácie a výživy, vám tento telový masážny krém ponúkne oveľa viac. Vďaka svojmu zloženiu je ako stvorený na hydratáciu suchej a citlivej pokožky. Používať ho teda môžete nielen na masáže, ale aj na hydratáciu suchých partií. Navyše, jasmínový éterický olej je aj prírodné afrodiziakum. Na masáže je teda tento DIY krém ako stvorený.


Gabriela Dzurková Štofová
Gabriela Dzurková Štofová
Fanatička do prírodnej kozmetiky a majiteľka eshopu BIOnatural.


Odporúčané produkty7