Tipy na vianočné darčeky pre celú rodinu

Tipy na vianočné darčeky pre celú rodinu

Obdarovať všetkých členov rodiny je niekedy tvrdý oriešok. Dochádzajú Vám nápady a  zlyháva fantázia? Neviete, aké darčeky vybrať pre svojich rodinných príslušníkov? Ak chcete, aby bol darček skutočne hodnotný, ale aj užitočný, pouvažujte o  kvalitnej biokozmetike.

Koho chcete obdarovať?

Samozrejme, rovnaký darček sa nehodí napríklad pre Vášho starého otca a  pre tehotnú sestru. Preto pri výbere konkrétneho typu biokozmetiky porozmýšľajte o  tom, aké majú členovia Vašej rodiny zdravotné problémy. Čo ich trápi? Aký produkt by sa im mohol zísť? Ponúkame Vám zopár nápadov, ktoré by sa pri výbere darčeka mohli hodiť.

Prečítajte si: Zdravé a krásne aj cez Vianoce. Prečítať »

Darček pre mužov.

Viete, aký trend dnes kraľuje v  pánskej móde? Správne, sú to brady! Rôznej dĺžky, rôznych strihov a  dokonca najnovšie aj rôznych farieb. Ak Váš blízky muž túži po takejto peknej a hustej brade, darujte mu na Vianoce olej na bradu. Ide o  univerzálny pánsky Olej na bradu, ktorý nielenže podporuje jej rast, ale je možné ho použiť aj ako olej na holenie, prípadne po holení. Obsahuje mnoho aktívnych látok, a  to mrkvový, avokádový, kokosový alebo ricínový olej, ktoré z  pánskej brady urobia hustý porast.

Darček pre ženy.

Ženy nikdy nemajú dostatok kozmetiky. Platí to aj o  tej Vašej? Ak si potrpí na luxus a  kvalitu, arganové a  ružové sérum značky Moroccan Natural je pre ňu ako stvorené. Toto sérum obsahuje zmes bio arganového oleja a  éterického oleja z  ružového geránia, ktoré majú úžasné účinky na suchú pleť. Pre hĺbkovú regeneráciu suchej a  problémovej pleti je toto sérum naozaj to pravé.

Niečo špeciálne pre tehuľky.

Máte v  rodine aj tehuľku? Alebo je nebodaj v  očakávaní Vaša partnerka? Prekvapte ju teda špeciálnym darčekom, vďaka ktorému bude krásna aj po pôrode. Tým darčekom je maslo pre mamičkine bruško. Je totiž bohaté na vitamín E a  tak zvyšuje elasticitu pleti. Ak si ním bude rizikové partie natierať počas tehotenstva aspoň 2x denne, zníži tak riziko vzniku strií a  celulitídy.

Zdravie pre starých rodičov.

Aj Vaši starkí si na Vianoce zaslúžia o  čosi viac pozornosti. Nekupujte im zbytočnosti. Skúste radšej vybrať niečo pre zdravie! Vynikajúcou voľbou je olej z  pestreca mariánskeho. Tento za studena lisovaný olej sa dá užívať vnútorne, ale aj navonok. Pri užívaní dvoch lyžičiek denne chráni pečeň pred škodlivými účinkami niektorých farmaceutík. A  tých berú starší ľudia naozaj dosť. Okrem toho je účinný pri problémoch s  trávením, chráni cievy a  zbavuje telo toxínov a  jedov. Navonok zas rieši mnohé kožné problémy - od popálenín, až po psoriázu. Olej z  pesterca mariánskeho bude vianočný darček, ktorý starí rodičia určite ocenia.

Niečo užitočné pre deti a  mladých.

Obdobie puberty je spojené s  prvým potením. A  mladým ľuďom to nie je práve príjemné. Ak chcete, aby sa proti poteniu chránili bezpečne, darujte im na Vianoce prírodný deodorant Salt of the earth rock chick. Ide o  čisto prírodný kryštálový deodorant, ktorý na pokožke vytvára ochrannú vrstvu. Tá zabraňuje tvorbe baktérií spôsobujúcich zápach. Deodorant pre deti a  mladých Salt of the earth rock chick neobsahuje žiadne škodliviny a  je hypoalergénny. Deti ho môžu bezpečne užívať na akúkoľvek časť tela.


    Vybrali ste z  týchto tipov darček pre niektorého člena Vašej rodiny? Určite áno. Sú to totiž nielen kvalitné, ale aj veľmi užitočné darčeky pre zdravie.

Páčil sa vám článok? Lajknite ho :)

Dochádzajú vám nápady pri výbere darčekov pre rodinu? Neviete kto chce aký darček? Inšpirujte sa naším článkom s tipmi...

Posted by bionatural.sk on 16. december 2015

Gabriela Dzurková Štofová
Gabriela Dzurková Štofová
Fanatička do prírodnej kozmetiky a majiteľka eshopu BIOnatural.