Najkrajšie vianočné darčeky pre ženy

Najkrajšie vianočné darčeky pre ženy

Nákup vianočných darčekov môže byť stresujúci. Na internete hľadáme inšpirácie a zaujímavé tipy, aby sme darovali len to najlepšie. Prírodná kozmetika zažíva boom, a preto si myslím, že ako darček poteší každého.

Aby bola pleť krásna a mladá

Ženy si veľmi potrpia na to, ako vyzerajú. Túžba po žiarivej a mladistvej pleti je prirodzená a vhodne zvolená kozmetika tomu môže pomôcť.

Pleťovým olejom určite nič nepokazíte. Ich ponuka je veľmi pestrá a u nás nájdete olej na každý typ pleti, na rôzne problémy a väčšina sa dá používať na celé telo i vlasy. Sú tiež pekne balené, takže získate nielen šikovného pomocníka, ale aj pekný skvost do poličky.

Ďalšou voľbou môžu byť pleťové séra, ktoré sa môžu skombinovať s krémami. Pleťové séra majú vysoký obsah účinných látok a pleti dodajú intenzívnu starostlivosť. Stačí ich naniesť na pleť, jemne vmasírovať a potom ešte môže nasledovať pleťový krém. Čo takto voňavý ružový krém, krém Pupalka alebo Oliva a avokádo od Akamuti?

Ženám urobí radosť aj balzam na pery, ktorý môže byť vysúvací alebo v milo tégliku. Pre sladké božteky sú priam nevyhnutné a nimi určite nič nepokazíte.

Doprajte jej skutočný relax

Ženy sa potešia, ak majú chvíľku pre seba, kedy si môžu oddýchnuť a na okamih na nič nemyslieť. Horúci kúpeľ je na oddych ako stvorený, pretože si odpočinie telo aj myseľ.

Kúpeľové mlieko od Akamuti počas kúpeľa hydratuje pokožku a potom je hodvábne jemná a zdravá. Ku kúpeľu patrí aj nejaký ten sprchovací gél. Oléanat levanduľový gél je nielen prírodný a voňavý, ale tiež krásny a aj preto vyčaruje ženám úsmev na tvári. Alternatívou sú tuhé mydlá a tie od Akamutiky očaria vôňou a veselými farebnými obalmi.

Bambucké maslá Oléanat

Na záver je ešte potrebná poriadna dávka hydratácie, o ktorú sa postarajú kvalitné telové maslá. Za malé umelecké dielo považujem maslá v kovových obaloch, ktoré sú také retro. Z ponuky Oléanat môžete vybrať až štyri a každé maslo má svoje čaro.

Vôňa je vždy dobrý nápad

O tom, že ženy milujú vône, niet najmenších pochýb. Preto sú nápadom na darček, ktorý neomrzí. Éterické oleje patria k čoraz populárnejším aj na Slovensku. Aromaterapia si u nás získava svoje pevné miesto asi každý má nejakú obľúbenú vôňu. Difuzér, aromalampa a správne zvolená vôňa sú prospešné pre zdravie a tiež štýlový doplnok, ktorý zútulní domov.

Aroma roll-on s vôňou kvetov či exotickým korením znie tiež dobre, čo poviete? Tento voňavý poklad jednoducho aplikujete na pulzujúce body a necháte sa unášať vôňou, ktorá poblázni zmysly. Altevita má roll – ony na rôzne zdravotné ťažkosti a naviac aj pekne vyzerajú.

Kvetinové vône by som zaradila medzi jedny z najkrajších, aké som videla. Preto by som určite nebola proti, keby som si pod stromčekom našla legendárnu ružovú alebo kadidlovú vodu. Využiť sa dajú na ošetrenie pleti, do pleťovej masky i na osvieženie počas celého dňa. Bonusom je príjemná vôňa, ktorá dvihne náladu.

Vedeli by ste si vybrať darček z našej pestrej ponuky? Alebo by ste chceli niečo iné? Ak by ste potrebovali poradiť s výberom najlepšieho vianočného darčeku, neváhajte a napíšte nám


Lucia Orviská
Lucia Orviská
Som milovníčka prírody, mačiek, kníh a kozmetiky. Neustále sa učím o bylinkách a prírodnej kozmetike, aby som vedela využiť silu prírodu. Zbožňujem prechádzky pod holým nebom, šum vetra, ticho hôr i žblnkanie mora. Nikdy neobsedím a stále musím niečo robiť, najradšej píšem. Občas viac ako rozprávam. https://bytzenoujeuzasne.blogspot.com/.