20 dôvodov, prečo používať Marocký íl Rhassoul [Infografika]

20 dôvodov, prečo používať Marocký íl Rhassoul

Máte radi všestranné kozmetické produkty, ktoré sú schopné nahradiť hneď niekoľko druhov kozmetiky? V tom prípade si určite zamilujete aj Marocký íl Rhassoul. Tento jemný prášok bez vône totiž obsahuje množstvo prospešných látok ako draslík, železo, magnézium, či vápnik. Vďaka tomu dokáže s vašou pleťou a vlasmi naozaj zázraky. Prečo by ste ho mali vyskúšať?

1. Marocký íl Rhassoul je 100%-ne prírodný. Nenájdete v ňom teda ani stopy po akejkoľvek chémii. Preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou, ktorým chémia v bežných kozmetických produktoch škodí. Okrem toho sa hodí aj pre vegetariánov a vegánov.

2. Čistí, prekrvuje, hydratuje, zvláčňuje a detoxikuje pleť i pokožku celého tela. Nezáleží na tom, či ho použijete ako zábal, pleťovú masku alebo na vyčistenie a umytie pokožky. Vždy ju zanechá v absolútne skvelom stave!

3. Sám absorbuje nečistoty a mastnotu z pleti. Marocký íl Rhassoul funguje tak, že absorbuje nečistoty a mastnotu z povrchu pokožky. Pleť pritom nevysušuje, ako napríklad bežné mydlá.

4. Napomáha tvorbe lipidového filmu pokožky. Ak lipidy pokožke chýbajú, pleť môže byť vysušená a podráždená. S Marockým ílom Rhassoul to nehrozí, pretože sám sa na tvorbe lipidového filmu podieľa.

5. Nedráždi mazové žľazy. Pretože je bez parabénov, silikónov, konzervantov a ďalšej chémie.

6. Harmonizuje telo i dušu. To sa skrýva už v jeho názve, ktorý obsahuje dušu (soul). Marocký íl pôsobí pozitívne nielen na vlasy a pokožku, ale aj dušu človeka!

Marocký íl Rhassoul 200g Marocký íl si môžete kúpiť v eshope Kúpiť »

7. Podporuje samoreguláciu. A to tak, že stimuluje prekrvenie pokožky. Dostatočne prekrvená pleť sa dlhšie udržuje mladá a krásna.

8. Odstraňuje zvyšky starej pokožky, pôsobí teda ako píling. Tento všestranný produkt nie je vynikajúci len na vyčistenie povrchu, ale aj ďalších vrstiev pleti. Odstraňuje odumreté bunky a tým bráni upchávaniu pórov.

9. Pri pravidelnom používaní zabezpečuje anti-aging efekt. Je teda vynikajúci proti starnutiu pokožky. Zabudnite na drahé krémy, ktoré aj tak nefungujú. Postačí vám Marocký íl Rhassoul.

Marocký íl Rhassoul Moroccan Natural

10. Bojuje proti akné, ekzému a lupienke. Marocký íl Rhassoul sa odporúča ako podporný prostriedok na liečbu týchto kožných ochorení.

11. Obsahuje množstvo živín a prospešných látok. Ak chcete používať kozmetiku, ktorá pokožku nielen vyčistí, ale jej aj dodá potrebné živiny, siahnite po Marockom íle.

12. Zastúpi šampón, kondicionér, sprchový gél i pleťovú masku v jednom. Práve všestrannosť je to, vďaka čomu ho používa a obľubuje čoraz viac ľudí.

13. Má protizápalové, antibakteriálne a antiseptické účinky. Ak vás teda trápia problémy so začervenanou, či podráždenou pokožkou, siahnite po Marockom íle Rhassoul.

14. Je vhodný pre všetky typy pleti. A to pre suchú, mastnú, citlivú, zmiešanú, ale aj normálnu pleť. Používať ho môžete na mladú, aj zrelú pokožku.

15. Čistí pokožku hlavy, zbavuje lupín a stimuluje prekrvenie vlasových cibuliek. Prekrveným vlasovým cibuľkám vďačíme za rýchlejší rast zdravých vlasov.

16. Vlasy nadobudnú objem a nemastia sa. Je však vhodný nielen na mastné, ale aj na suché, zničené, kučeravé, ale aj zdravé vlasy.

17. Ušetrí čas: pri pravidelnom umývaní zníži potrebu opätovného umývania vlasov. Preto je ideálny na mastné vlasy, ktoré je nutné často umývať. Ak ste už zo svojich mastných vlasov zúfalá, určite vyskúšajte Rhassoul.

18. Odstráni prebytočné silikóny, parabény a inú chémiu z pokožky hlavy a vlasov. Jednoducho vlasy vyčistí nielen od klasických nečistôt, ale aj od chémie. Napríklad aj od chémie z bežných farieb na vlasy.

19. Po jeho používaní lepšie chytí henna, či iná prírodná farba na vlasy. A to preto, že vlasy sú po používaní Marockého ílu Rhassoul úplne očistené.

20. Dodáva pokožke zdravý, mladistvý a žiarivý vzhľad. A to je predsa to, po čom túži každá žena!

Infografika - 20 dôvodov prečo používať Marocký íl Rhassoul:

20 dôvodov, prečo používať Marocký íl Rhassoul [Infografika]

Vložte is obrázok na vašu web stránku

Infografiku 20 dôvodov, prečo používať Marocký íl Rhassoul si môžete zadarmo vložiť na vašu webstránku, jediná podmienka je aby ste to vložili cez kód ktorý je nižšie. Stačí ho jednoducho skopírovať a vložiť:

Plná veľkosť 800px x 2630px

Náhľad o rozmere 400px x 1315px

Mini náhľad (vhodné napr. do bočného panelu v blogovom systéme Blogspot) 240px x 789px

Alebo si stiahnite infografiku vo formáte PDF (533KB):

20_dovodov_preco_rhassoul.pdf


Gabriela Dzurková Štofová
Gabriela Dzurková Štofová
Fanatička do prírodnej kozmetiky a majiteľka eshopu BIOnatural.


Odporúčané produkty1