8 bodov do vernostného systému
Viac informácií o vernostnom systéme »

Odpoveď na všetky vaše trápenia. Účinný a vhodný na mnohoraké použitie. Obsahuje nimbu, santalové drevo, mandľový olej, majorán i sladký pomaranč. Pomáha pri suchej pokožke a pomáha liečiť pokožku postihnutú dermatitídou a ekzémom. Použite i na strie. Viac

Neem Sunita Passi

Nie je na sklade

(3)

Zloženie je také účinne a pritom je balzam taký jemný, že ho môžete použiť i na pokožku malých bábätiek.

Ako vám použitie nimbového balzamu pomôže?

hydratuje a lieči kožné problémy vrátane dermatitíd a ekzémov. Použite kedykoľvek máte pocit suchej a popraskanej pokožky alebo pri vzniku strií.

Čo nimbový balzam nahradzuje?

telový balzam na suchú pokožku, ktorý nemá prírodné zloženie, balzam na pery

Pre koho je tento výrobok určený?

pomáha pri suchej a poškodenej pokožke, dermatitídach, ekzéme a striách.

Aktívne látky:

Nimba - antibakteriálne, antimykotické a protivírové vlastnosti, ktoré ho predurčujú na liečenie pokožky a vlasových problémov.

Bambucké maslo - Úžasne výživné bambucké maslo, bohaté a krémové, plné vitamínov A, E a F. Prírodná pleťová výživa, výborne hydratujúca suchú, problematickú pokožku a pokožku vystavenú slnečnému žiareniu a veternému počasiu. Veľmi ľahko sa nanáša a krásne zjemňuje pokožku. Ideálne maslo pre veľmi suchú pokožku i na detský zadoček.

Kakaové maslo - na ochranu veľmi citlivej kože, na pokožku vystavenú nepriaznivým vonkajším vplyvom, na suchú, starnúcu aj zrelú pokožku.

Spôsob použitia:

balzam aplikujte priamo na postihnuté miesta (na suchú alebo popraskanú pokožku, na suchú pokožku pier)

Balenie:

sklenená tmavá nádobka s plastovým vrchnákom

Krajina pôvodu:

Veľká Británia

Zloženie:

OLIVE OIL (OLIVOVÝ OLEJ), ALMOND OIL (MANDĽOVÝ OLEJ), BEESWAX (VČELÍ VOSK), SHEA BUTTER (BAMBUCKÉ MASLO), COCOA BUTTER (KAKAOVÉ MASLO), WHEATGERM (PŠENIČNÝ OLEJ), MELIA AZADIRACHTA (NIMBOVÝ OLEJ), METHOL OIL INFUSION (MENTOL), *SWEET ORANGE (SLADKÝ POMARANČ), *BENZOIN, *RESINOID (ŽIVICA), *MARJORAN (MAJORÁN), *EUCALYPTUS (EUKALYPTUS), *BLACK PEPPER (ČIERNE KORENIE), *BAY (BAZALKA), *GINGER (ZÁZVOR), *CINNAMON (ŠKORICA), *SANDALWOOD (SANTALOVÉ DREVO) *prírodné éterické oleje 100% prírodných zložiek

20 dôvodov, prečo by ste mali používať Neem [Infografika]

20 dôvodov prečo by ste mali používať Neem hneď teraz 12. 01. 2017 Publikované: 12. 01. 2017

Strom Neem (známy aj ako Nimba), pochádza z Ázie a od pradávna je súčasťou ajurvédskej medicíny. Niet sa čo čudovať. Z plodov a semien stromu Neem sa totiž získava Nimbový olej a vyrába sa aj Neem prášok. Tie majú mimoriadne antiseptické, antibakteriálne a liečivé vlastnosti. Neem je dokonca považovaný za prírodné antibiotikum.

Pokračovať v čítaní Pokračovať v čítaní

NEEM Sunita Passi: Zaži Indiu na vlastnej koži!

NEEM Sunita Passi: Zaži Indiu na vlastnej koži! 28. 09. 2016 Publikované: 28. 09. 2016

V poslednej dobe stále častejšie počujeme a kade-tade čítame o tajomnom strome Nimba (Neem). Nimbový olej sa evolučne prediera medzi už revolučne známy olivový, kokosový, mandľový, či ricínový. Nimbový prášok sa pokojne môže kamarátiť a zdravotnými účinkami rovnať známej chlorelle, spiruline, zelenému jačmeňu, či inej zelenej potravine. Stále však o Nimbe nevieme dosť, a práve preto som sa rozhodla čosi vám o nej prezradiť, a navyše vám priblížiť prírodnú ajurvédsku kozmetickú radu „NEEM Sunita Passi“, ktorej výrazne účinnou zložkou je práve spomínaný Neem.

Pokračovať v čítaní Pokračovať v čítaní

Tajomstvo zdravej a krásnej pleti, či vlasov – nimba

Tajomstvo zdravej a krásnej pleti, či vlasov – nimba 21. 09. 2015 Publikované: 21. 09. 2015

Moja prvá skúsenosť s nimbou bola vďaka nimbovému oleju a neskôr som mala možnosť vyskúšať aj nimbový prášok a bola som uchvátená ! :) Oba sa stali mojimi stálicami, ktoré chcem mať vždy po ruke a preto by som vám rada o nimbe (neem) povedala niečo viac.

Pokračovať v čítaní Pokračovať v čítaní

Poradíme vám

Poradíme vám

o našich výrobkoch vieme všetko, neváhajte a pýtajte sa nás

Zákaznícke bonusy

Zákaznícke bonusy

pre našich zákazníkov všetko, aj bonusy

Unikátny sortiment

Unikátny sortiment

u nás nájdete výrobky, ktoré inde nekúpite

Doprava zadarmo

Doprava zadarmo

pri objednávke nad 60€

Overené našimi zákazníkmi

Obchod ponúka mnoho výhod - za najväčšiu považujem so svojou rodinou veľmi dobrú komunikáciu. Ohromnou výhodou je podrobný popis vlastností a účinkov predávaných výrobkov - veľmi to pomôže pri rozhodovaní. Vynikajúce dopravné služby.

Mrko, pred 5 dňami
Všetky hodnotenia
Verfied by Visa Visa electron Visa Mastercard electronic Mastercard Secure Code Mastercard Maestro Gopay